O NÁS

Jsme rodinná firma působící na trhu již od roku 1994. Již téměř 30 let se pečlivě snažíme plnit vaše sny o novém bydlení, až už se jedná o zbrusu novou koupelnu, pěknou a moderní kuchyni nebo kvalitní matrace pro zdravý spánek. V našem sortimentu najdete pouze kvalitní výrobky od českých i zahraničních dodavatelů, se kterými spolupracujeme řadu let. Samozřejmostí jsou rozumné ceny, zajímavé slevy a věrnostní bonusy.

Naší prioritou je nadstandardní přístup k vám, našim zákazníkům. Vždy vám pečlivě nasloucháme a snažíme se maximálně splnit vaše přání, potřeby i touhy po novém bydlení. Nabízíme vám opravdu profesionální poradenství, které si mnoho našich zákazníků velmi chválí a na které jsme opravdu hrdí.

Přesvědčte se sami a navštivte nás na naší prodejně v Žatci. Těšíme se na vás.

SLOVO ZAKLADATELE

Za firmou Renova Žatec stojí jeden velký sen. Vždy jsem si přál vytvořit firmu, do které budu ráno s nadšením vstupovat. Věděl jsem sice, že nevybuduji jednu z největších firem v České republice, ale o to více mě hnala dopředu touha upřednostnit skutečnou kvalitu před kvantitou.

Právě s kvalitou je naše firma od svého vzniku v roce 1994 nerozlučně spojena. Nabízíme pro Žatec a širší okolí kvalitní a elegantní sortiment za dostupné ceny. Zároveň jsme nikdy neustoupili ze svého nadstandardního přístupu k zákazníkům. Vždy našim klientům pečlivě nasloucháme a poskytujeme jim kompletní profesionální služby při výběru a pomáháme jim tak plnit sny o jejich novém bydlení.

Člověka mohou hodnotit pouze jiní. Já sám za sebe pouze vím, že během 28 let mého působení ve firmě jsme vždy dělali věci poctivě, s radostí a pečlivostí. Pokud tento pocit mají i jiní, věřte mi, že to je nejvyšší pocta pro mě osobně, mou drahou ženou a mé ostatní spolupracovníky.

Naši prodejnu najdete v Žatci na adrese Tyršova 1148.